Телеканал Філатова попався на фейку про можливого кандидата в мери Дніпра

18 червень 2020 о 15:00 - 1532

adminadmin


Телеканал Філатова попався на фейку про можливого кандидата в мери Дніпра

Народний депутат України з Дніпра, член фракції «Слуга народу» Максим Бужанський звинуватив дніпровський комунальний телеканал «ДніпроТВ» у поширенні неправдивої інформації щодо себе.

Про це політик повідомив у своєму Телеграм-каналі.

Так, комунальний телеканал «ДніпроТВ» поширив інформацію про те, що Бужанський «відкосив» від служби у радянській армії.

 

Сам депутат цю інформацію спростував. Блогер зазначив, що народився в 1974 році, а школу закінчив у 1992 році, тобто після розпаду Радянського Союзу. Саме тому політик не міг проходити службу в радянській армії. Також Бужанський зазначив, що навчався на кафедрі військової підготовки у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту паралельно за програмою підготовки офіцерів запасу, паралельно здобуваючи цивільну освіту.

«З цікавістю подивився «розслідування» якоїсь Наталії Власової, кишенькової журналістки дніпровського міськради, яка викрила факт того, що я не служив в радянській армії. Ні, з такими кадрами ми вибори в Дніпрі виграємо взагалі без проблем», – написав Максим Бужанський.

Як раніше повідомляли «Лица», нова партія мера Дніпра Філатова зареєстрована у «будинку Корбана».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: