Мережа гіпермаркетів розпочала проєкт підтримки українських підприємців

17 червень 2020 о 15:45 - 1189

adminadmin


Мережа гіпермаркетів розпочала проєкт підтримки українських підприємців

Національна мережа торговельних центрів «Епіцентр» у рамках акції «Мільйони добрих справ» надасть у якості грантів до 10 млн гривень 20 українським підприємцям та тим, хто тільки розпочинає власну справу.

Щоб отримати шанс на кошти для власної справи, покупці мережі «Епіцентр» мають заповнити грантову заявку, у якій опишуть свою бізнес-ідею, план її реалізації та додадуть кошторис в межах грантової суми. З поміж усіх заявок буде обрано 40, які потраплять у півфінал. Переможців визначить експертне журі на основі відеопрезентацій півфіналістів та захисту бізнес-проєктів. Таким чином, кожен із 20 переможців отримає до 500 тис. гривень на розвиток власної справи.

Конкурс бізнес-проєктів триватиме з 4 червня до 4 вересня. Відбір 20 переможців проходитиме в чотири етапи із залученням медіа-партнерів та незалежних експертів.

Паралельно на сайті компанії триватиме незалежне голосування за приз глядацьких симпатій.
Окрім фінансової підтримки компанія «Епіцентр» у разі потреби готова надавати переможцям консультації з юридичних, податкових та фінансових питань.

За останні п’ять років частка товарів українського виробництва в мережі «Епіцентр» збільшилась з 75 % до 89 %. Навіть невеликі підприємства, виробничих потужностей яких недостатньо для забезпечення всіх 60 торговельних центрів мережі, мають можливість співпрацювати з «Епіцентром». Для регіональних виробників передбачена 10 % квота в асортименті будь-якого ТЦ «Епіцентр», що сприяє росту малого та середнього бізнесу в регіонах України. Є чимало прикладів, коли за декілька років завдяки такій підтримці локальні виробники з ФОПів виросли в потужні підприємства всеукраїнського масштабу.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: