Голова Дніпропетровської облради Олійник назвав мера Дніпра Філатова рабовласником

17 червень 2020 о 15:32 - 1376

adminadmin


Голова Дніпропетровської облради Олійник назвав мера Дніпра Філатова рабовласником

Голова Дніпропетровської обласної ради Святослав Олійник закликав не використовувати лікарів міської лікарні № 21 заради політичних ігор.

Святослав Олійник вже звернувся до керівників міського та обласного департаментів охорони здоров’я із пропозицією запросити медпрацівників на зустріч, однак відповіді поки не було.

Голова облради заявив, що готовий зустрітися з колективами лікарень № 21, Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги та Центру первинної медико-санітарної допомоги № 4 Дніпровської міської ради, щоб з’ясувати ситуацію.

«Запрошую на зустріч лікарів, які готові висловити свою думку. Міській владі ж нагадаю, що люди – це не ляльки і не маріонетки. Використовувати людей в політичних провокаціях – це, навіть, не цинічний чи чорний PR. Так чинять рабовласники. Боязкий мер своїми вчинками доводить, що сам прокрався і ховається за спини лікарів. Я закликаю Філатова залишити лікарів у спокої і не чинити опір розслідуванням розкрадань», – заявив Святослав Олійник.

Нагадаємо, раніше міський голова Дніпра Борис Філатов заявив, що за розслідуванням розкрадань у міській лікарні № 21 стоїть голова облради Святослав Олійник та народний депутат з Дніпра, член фракції «Слуга народу» Кирило Нестеренко.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: