В травні в регіоні дещо покращилася ситуація з реалізацією сільгосп тварин та виробництвом молока

16 червень 2020 о 12:16 - 1199

adminadmin


В травні в регіоні дещо покращилася ситуація з реалізацією сільгосп тварин та виробництвом молока

В травні 2020 року в Дніпропетровській області обсяги продажів на забій сільськогосподарських тварин (у живій масі) та обсяги виробництва молока почали наздоганяти минулорічні показники.

Дані про виробництво продукції тваринництва за видами у січні-травні 2020 року оприлюднив Держстат.

Зокрема, реалізація на забій сільськогосподарських тварин (у живій масі) за перші п’ять місяців року становила 129,4 тис т – це на 3,4% менше, ніж за аналогічний період минулого року. Тоді як за результатами січня-квітня поточного року продали на забій сільгосптварин на 5% менше, ніж минулоріч.

Молока виробили 98,4 тис т, що на 2% менше, ніж минулоріч. Зниження обсягів виробництва молока відбулося саме в господарствах населення, а виробництво молока підприємствами навіть трішечки зросло. Проте, за результатами січня-квітня на Дніпропетровщини виробили на 2,5% менше молока, ніж минулого року.

Яєць підприємства та господарства населення за зазначений період отримали 323 млн шт, що на 11,8% менше, ніж минулого року. Виробництво яєць за травень ще більше «просіло» у порівнянні з аналогічним періодом минулого року – на 0,5%.   

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: