Дніпровський активіст звинуватив чиновників мерії в ненаданні психіатричної допомоги Філатову

15 червень 2020 о 18:00 - 1272

adminadmin


Дніпровський активіст звинуватив чиновників мерії в ненаданні психіатричної допомоги Філатову

На думку активіста, чиновники мерії, які відповідають за медичну галузь, мали б надати меру Борису Філатову невідкладну психіатричну допомогу через ініціативу перейменувати ряд вулиць Дніпра. 

Про це Іван Красіков повідомив на свої сторінці у Facebook, реагуючи на дивну пропозицію Філатова щодо перейменування. 

Зокрема, міський голова запропонував перейменувати вулицю Короленка на честь дніпровського олігарха Ігоря Коломойського, чий медіахолдінг, на думку очільника міста, розповсюджує фейки про корупцію у міськраді та неякісні ремонтні роботи.

На думку Красікова, на пропозицію міського голови Дніпра Бориса Філатова щодо появи у Дніпрі «вулиці Змита», «балки «Медіахолдингу УНІАН та 1+1» та «тупику Ігоря Валерійовича Коломойського» мають звернути увагу лікарі, а проти директора департаменту охорони здоров’я населення Андрія Бабського мають відкрити кримінальне провадження.

«Якщо це відповідь Коломойському, то я умиваю руки. Схоже, час відкривати кримінальне провадження проти заступника мера з медицини Андрія Бабського за умисне створення перешкод, які вилилися в системне ненадання психіатричної / наркологічної допомоги міському голові», – написав Іван Красіков.

Раніше «Лица» повідомляли, що Борис Філатов заявив про намір стати мером Дніпра ще раз.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: