Дніпровський блогер звинуватив міськраду в нечесній рекламі чиновників у соцмережі

15 червень 2020 о 16:00 - 1324

adminadmin


Дніпровський блогер звинуватив міськраду в нечесній рекламі чиновників у соцмережі

Дніпровський блогер Олександр Слободенюк звинуватив міську раду в накрутці переглядів на YouTube за кошти платників податків.

Про це він написав у своєму Телеграм-каналі.

Активіст звернув увагу, що на відеозапису програми «Люди. Пропозиції», яку виклали на YouTube-канал комунального телеканалу «ДніпроТВ», аномально велика кількість переглядів при майже повній відсутності лайків та дизлайків. Зокрема, на лічильнику з відео спеціаліста сектору контролю та моніторингу виконання договірних зобов’язань департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Івана Васючкова вказано понад 46 тисяч перегляді, при цьому лише три «лайки» та один «дизлайк».

«Міськрада не просто рекламує своїх нових рабів за бюджетні гроші. Тепер ще й штучно накручує їм перегляди на Ютубі. За всі ті ж бюджетні гроші. Так, неможливо щоб було під 50 тисяч переглядів і всього три лайка», – вважає Олександр Слободенюк.

Сумарно з початку року міська влада Дніпра виділила майже 40 мільйонів гривень бюджетних коштів на власний піар.

Раніше «Лица» повідомляли, що департамент гуманітарної політики, департамент благоустрою та інфраструктури, департамент охорони здоров’я населення та департамент з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради витратять 14 мільйонів гривень на «висвітлення власної діяльності».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: