У Дніпрі заплатять 61 мільйон гривень за тролейбусний маршрут на Придніпровськ

15 червень 2020 о 14:30 - 1071

adminadmin


У Дніпрі заплатять 61 мільйон гривень за тролейбусний маршрут на Придніпровськ

Комунальне підприємство «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради оголосило тендер на будівництво нової тролейбусної лінії на ж/м Придніпровський.

Відповідну інформацію розміщено на сайті публічних закупівель Prozorro.

Згідно з проєктом, тролейбусна лінія буде тягнутися від перехрестя вулиць Космічної та Набережної Перемоги до Самарського виконкому (в районі будинку на вулиці 20-річчя Перемоги, 55 Г) і поїде у зворотному напрямку. Планується, що тролейбус від перехрестя Космічної та Набережної Перемоги поїде на Південний міст, потім повертатиме направо по вулиці Гаванській, проходячи під Придніпровською ТЕС, потім по вулиці Електричній, після чого поверне наліво на вулицю 20-річчя Перемоги.

Таким чином, маршрут тролейбуса буде відрізнятися від маршрутів, за якими зараз ходять придніпровські автобуси та маршрутки.

Відповідно до умов тендеру, підряднику необхідно вирубувати дерева, побудувати декілька зарядних станцій, протягнути тролейбусну лінію, установити водопідігрівники, прокласти трубопроводи водопостачання з напірних поліетиленових труб високого тиску, замінити ліхтарні стовпи та повісити нові світильники, укласти нову тротуарну і тактильну плитку, відновить дорожнє покриття, нанести розмітку, поставити металеву огорожу, встановити дорожні знаки і обмежувальні стовпчики тощо.
Роботи мають бути виконані до кінця 2021 року.

Тендерні пропозиції приймаються до 25 червня. Наступного дня, 26 червня, буде визначено фірму-переможця.

Зазначимо, що вартість будівництва тролейбусної лінії на ж/м Сокіл-2 обійшлося міському бюджету майже у два рази дешевше – 30 мільйонів гривень. Протяжність лінії на ж/м Сокіл склала 10 кілометрів. У технічній документації щодо будівництва тролейбусного маршруту на ж/м Придніпровський не вказана загальна протяжність маршруту, однак, за нашими підрахунками, довжина маршруту майже та ж сама, при цьому вартість робіт більша.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: