Чиновники дніпровської мерії крали гроші на ремонтах дахів, – поліція

11 червень 2020 о 16:08 - 1762

adminadmin


Чиновники дніпровської мерії крали гроші на ремонтах дахів, – поліція

Слідчі Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області вважають, що група чиновників департаменту житлового господарства вступила у змову з керівниками підрядних організацій з метою виведення бюджетних коштів в «тіньовий сектор» економіки.

Відповідну ухвалу опублікував Індустріальний районний суд Дніпра.

У документі вказано, що поліцією проти чиновників міськради ще 6 червня 2019 року було відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Згідно з ухвалою суду, 22 липня 2019 року між департаментом житлового господарства Дніпровського міськради та підприємством «Сучасні технології будівництва та ремонту» був укладений договір на виконання ремонту даху багатоповерхового будинку по Усенко, 19 на загальну суму 5,128 мільйона гривень.

На думку слідчих, підрядник поклав металочерепицю, яка не відповідає якості та яка відповідно до чинних норм взагалі не могла бути використана на зазначеному об’єкті.

Цього ж підрядника звинувачують у змові з чиновниками комунального підприємства «Міське управління справами». Слідством встановлено, що для ремонту даху будівлі мерії на проспекті Дмитра Яворницького, 75 використовувалися більш дешеві матеріали, що не відповідає затвердженим кошторисам.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Сучасні технології будівництва та ремонту» було створено в 2014 році в Кам’янському. Її керівником і засновником є житель Дніпра Олександр Яровий. Від департаменту житлового господарства Дніпровського міськради фірма отримала дев’ять підрядів на загальну суму 6.941 мільйона гривень, від КП «Міське управління справами» виграла два тендери на суму 1.861 мільйона гривень.

Раніше «Лица» повідомляли, що будівництво дніпровської клініки стеріалізації собак за рік подорожчало на 66%.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: