Перерахунок кошторису «здешевів» спорткомплекс у Нікополі на 8 мільйонів

11 червень 2020 о 10:51 - 1040

adminadmin


Перерахунок кошторису «здешевів» спорткомплекс у Нікополі на 8 мільйонів

Проєктно-кошторисну документацію сучасного спортивно-оздоровчого комплексу у Нікополі Дніпропетровська облдержадміністрація скорегувала та доопрацювала, в результаті – суттєво знизилася вартість проєкта.

Про це повідомила пресслужба ДніпроОДА.

«Цей об’єкт дістався нам у «спадщину». Проєктно-кошторисна документація потребувала корегування. Після її доопрацювання вдалося знизити вартість проєкта на 8 млн грн, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Новий спортивно-оздоровчий комплекс збудуємо за сучасними технологіями. Сподіваюся, він стане справжнім осередком для розвитку фізкультури і спорту в Нікополі та районі».

Як повідомляється, сучасний спортивно-оздоровчий комплекс – із басейнами для дорослих та дітлахів – зведуть «з нуля» на території парку Перемоги. Будівництво – обласним коштом. Зараз триває тендер – визначають підрядника.

Підготовчі роботи на будівельному майданчику в парку Перемоги у Нікополі розпочали ще наприкінці 2019-го. Розчистили територію під забудову. Зараз вже готовий котлован під майбутній фундамент.

Після визначення підрядника будівництво відновлять.

Всередині споруди облаштують два криті 25-метрові басейни – дитячий та дорослий. Передбачать і зручності для людей з інвалідністю.

А ще у спорткомплексі будуть тренажерки, тренерські, роздягальні та душові.

Поруч зведуть електрокотельню та насосну станцію.

Загальна вартість проєкту – понад 133 млн грн.

Раніше «Лица» писали, що новий губернатор Бондаренко розказав на пресконференції про те, що при попередньому керівництва ОДА у будівельні проєкти закладали «корупційну складову» – 6-15% відсотків від загальної вартості.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: