Дніпровська міськрада обрала лавочки, на яких неможливо сидіти

10 червень 2020 о 17:19 - 1374

adminadmin


Дніпровська міськрада обрала лавочки, на яких неможливо сидіти

Дніпровська міська рада опублікувала на своєму сайті візуалізацію реконструкції площі Шевченка та вулиці Яворницького.

Активістка, керівниця Школи ефективного власника ОСББ Юлія Токар на своїй сторінці у Facebook звернула увагу на те, що лавочки проєктуються «посеред площі під палючим сонцем». На фото видно, що лавочки знаходяться поодаль від дерев, жодні навіси над лавочками не передбачені. Натомість для рекострунструкції було спиляно 22 дерева.

Крім того, користувачі звертають увагу, що влітку на цій вулиці неможливо буде знаходитися, адже бруківка буде розпечена і «відчуття будуть як наче тебе смажать на пательні».

Реконструкція площі Шевченка та вулиці Яворницького обійдеться у 67,5 мільйона гривень.

Частини іллюстрацій з сайту міськради

 

Раніше «Лица» писали, що фірма, яка виконує капремонт площі Шевченка в м. Дніпрі, пошкодила Меморіальний будинок-музей (Садибу) академіка Дм. І. Яворницького, що є одним з шести філіалів Дніпропетровського історичного музею.

В ProZorro опубліковані документи та договір по тендеру «Капітальний ремонт пл. Шевченка в м. Дніпрі». Замовник – Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради. Ціна договору – 67.595.358,36 грн. Раніше, до оголошення карантину, реконструкцію планувалося зробити за 30 млн грн і, як і інші масштабні ремонти – за рахунок кредиту в сумі 500 млн грн від «Укргазбанка» на 60 місяців під 18% річних.

Фірма-генпідрядник – ТОВ «Будівельна компанія «НОРМА» (код 33880412), яка на 100% належить Занфіракі Віктору Іллічу з села Олександрівка Болградського району Одеської області.

Термін виконання ремонту пл. Шевченка – до 31 грудня 2021 р.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: