Звільнені за неподання заяви – четверо прокурорів з Дніпропетровської області

10 червень 2020 о 11:30 - 1399

adminadmin


Звільнені за неподання заяви – четверо прокурорів з Дніпропетровської області

Прокурори Черкашин Ю.О, Павліченко В.С., Кривенко О.І та Бачище А.В. були звільнені з посади в результаті неподання ними заяв про намір пройти атестацію.

Про це «Лицам» повідомила в.о. начальника відділу розгляду запитів на публічну інформацію Офісу Генерального прокурора Тетяна Акав:

 

 

«У зв’язку із неподанням у встановлений строк до Генерального прокурора заяви про переведення до обласної прокуратури, окружної прокуратури та про намір пройти атестацію, звільнені з посади на підставі пункту 9 частини першої статті 51 Закону України «Про прокуратуру», наступні прокурори Дніпропетровської області: Черкашин Ю.О, Павліченко В.С., Кривенко О.І та Бачище А.В.

Разом з тим інформуємо, що питання звільнення прокурорів прокуратури Дніпропетровської області віднесено до повноважень керівника вказаної регіональної прокуратури у зв’язку з чим, відповідно до вимог частини 3 статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Ваш запит у цій частині направлено до прокуратури Дніпропетровської області для розгляду в межах компетенції», – повідомили з Офісу Генерального прокурора.

Відповідь з облпрокуратури поки не надійшла.

У лютому-березні 2020 р. прокурори прокуратури Дніпропетровської області проходили атестацію у вигляді тестування на загальні здібності та навички та на знання та вміння застосовувати законодавство. Також повинні були пройти третій етап атестації: виконання практичного завдання та співбесіду, але після зміни 17 березня Генерального прокурора інформація про проходження прокурорами цього етапу атестації невідома.

Згідно реєстру декларацій, прокурори з вищезазначеними ПІБ працювали у минулому році:

* Черкашин Юрій Олексійович – заступником прокурора Дніпропетровської області;

* Кривенко Олексій Іванович – заступником прокурора Дніпропетровської області;

* Бачище Андрій Васильович – заступник прокурора Дніпропетровської області;

* Павліченко Віктор Сергійович – керівником  Криворізької місцевої прокуратури № 1 прокуратури Дніпропетровської області.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: