Дніпропетровщина зберігає впевнене лідерство за обсягами продажів промислової продукції

09 червень 2020 о 16:08 - 1423

adminadmin


Дніпропетровщина зберігає впевнене лідерство за обсягами продажів промислової продукції

За результатами січня-квітня 2020 року промислові товаровиробники Дніпропетровської області відвантажили продукції та надали послуг промислового характеру на 130 млрд грн – це 16,9% загальнодержавного обороту від промислової діяльності.

Про це повідомляє Держстат.

Дніпропетровщина лишається лідером в країні за обсягами продажу промислової продукції. На другому місці – м. Київ (11,5% загальнодержавного обороту від промислової діяльності), на третьому – Донецька область (10,5%).

Нагадаємо, за результатами січня-лютого у загальній структурі реалізованої промислової продукції країни Дніпропетровська область займала 16,8%, а за підсумками перших трьох місяців року – 17,2%.

З 130 млрд грн продукції та послуг, які виробили та надали промислові підприємства Дніпропетровщини в період з січня по квітень поточного року, 58,8%  припадає на переробну промисловість, 29,6% – добувну промисловість і розроблення кар’єрів, 9,9% – постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря; решта – на водопостачання; каналізацію, поводження з відходами.

У структурі обсягу реалізованих промислових товарів і послуг переважає продукція металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (32,3%).

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: