Будівництво дніпровської клініки стеріалізації собак за рік подорожчало на 66%

09 червень 2020 о 12:46 - 1835

adminadmin


Будівництво дніпровської клініки стеріалізації собак за рік подорожчало на 66%

Комунальне підприємство «Зооконтроль» Дніпровської міської ради оголосило тендер «Реконструкція адміністративної будівлі під клініку стеріалізації собак по вул. Березинській, 60, м. Дніпро» Коригування».

Тендер розміщений на сайті публічних закупівель ProZorro.

Переможець торгів повинен виконати демонтажні роботи, зокрема, розібрати підлогу з бетону і керамічної плитки, цегляні стіни й металоконструкцій перекриттів, збити штукатурку з поверхонь стін. Потім обштукатурити стіни, підготувати поверхні під фарбування, обшити гіпсокартонними плитами, провести ремонт стелі. Також передбачена реконструкція фасаду та покрівлі, установка дверей і вікон, монтаж залізобетонних сходів і огорож.

Ремонтні роботи мають бути виконаними до кінця 2021 року. Пропозиції від підрядників приймаються до 19 червня.

Як раніше повідомляли «Лица», у 2019 році тендер на проведення капітального ремонту будівлі на вулиці Березинській, 60 виграла ТОВ «Ольвікс» (код 40250422). При цьому перелік ремонтних робіт тогорічного тендеру був майже такий самий.

Заснували ТОВ «Ольвікс» у 2016 році Анастасія Маслова та Олександр Пуздря. З 2017 року власником залишається тільки Пуздря.

Анастасія Маслова – дружина заступника начальника КП «Управління по ремонту та експлуатації автошляхів» («УРЕА») і ексдиректор КП «Дніпроавтоміст» Олександра Цирульнікова. Згідно з декларацією про доходи останнього, зарплату у 2018 році Маслова отримувала в КП «Дніпроводоканал». До речі, 7 автомобілів саме КП «УРЕА» працювали на «Ольвікс» при виконанні ним робіт з реконструкції клініки для стерилізації собак.

Після викриття перевіркою Східного офісу Держаудитслужби, що, зокрема, ТОВ «Ольвікс» було завантажено у ProZorro  недостовірну інформацію щодо виконання «аналогічного» договору, а також недостовірної інформації щодо кінцевого бенефіціарного власника, КП «Зооконтроль», оплативши 10.110.721,06 гривень, розірвало договір з цим підрядником «за згодою сторін».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: