Облдержадміністрація вибере 10 «туристичних магнітів» регіону

27 травня 2020 о 11:13 - 1964

adminadmin


Облдержадміністрація вибере 10 «туристичних магнітів» регіону

Очільник області Олександр Бондаренко ініціював проєкт «Туристичні магніти Дніпропетровщини». Його ціль – відшукати найцікавіші місця регіону та популяризувати внутрішній туризм.

Про це повідомила пресслужба ДніпроОДА.

Проєкт втілюватимуть упродовж 2020-2021 років.

«На жаль, часто Дніпропетровщину сприймають виключно як промисловий регіон. Тоді як в області є чимало цікавих, але маловідомих куточків. Аби популяризувати туристичний потенціал нашого краю, втілюємо проєкт «Туристичні магніти Дніпропетровщини». Усі райони області вже надіслали інформацію про свої «перлинки» – нині ретельно відбираємо матеріали та відвідуємо такі місця особисто. Хочемо подивитися на них і як фахівці, і як туристи, та зрозуміти, чи буде цікаво там побувати гостям регіону», – зазначили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

Загалом визначать близько 10 «переможців». Серед критеріїв для відбору – транспортна доступність та наявність мінімальної інфраструктури для туристів.

За результатами проєкту планують створити туристичну карту, де розмістять інформацію про найцікавіші «туристичні магніти» області.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: