За вакцинаціями імунобіологічними препаратами звертайтеся до свого сімейного лікаря

27 травня 2020 о 10:05 - 1652

adminadmin


За вакцинаціями імунобіологічними препаратами звертайтеся до свого сімейного лікаря

Дніпропетровська область стовідсотково забезпечена безкоштовними вакцинами. Медзаклади мають запаси імунобіологічних препаратів від дифтерії, кору, правцю, краснухи, кашлюка, поліомієліту, туберкульозу та інших хвороб.

Про це повідомила пресслужба ДніпроОДА з посиланням на дані департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Через карантин вакцинація деякий час проводилась менш активно. Нині вже є розпорядження головного санітарного лікаря України. Там роз’яснено механізм організації щеплень в умовах пандемії коронавірусної інфекції. Запрошуємо мешканців області потурбуватися про безпеку свою та дітей, – зазначили у департаменті. – Маємо якісні вакцини, які зберігаються за спеціальних умов в амбулаторіях регіону. Щеплення безкоштовні».

Загалом в області понад 240 тис. доз вакцини від поліомієліту, майже 80 тис. доз – від кору, паротиту та краснухи, близько 50 тис. доз – протитуберкульозної вакцини БЦЖ.

Зробити щеплення можна у свого сімейного лікаря. Перед процедурою він огляне пацієнта та визначить, чи немає протипоказань.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: