Наявність медичних засобів для лікування COVID-19 можна перевірити на карті

25 травня 2020 о 17:43 - 2438

adminadmin


Наявність медичних засобів для лікування COVID-19 можна перевірити на карті

Карта коронавірусних закупівель, яку розробила Громадська організація (ГО) «Антикорупційний штаб», дозволить дізнатися, чи достатньо медичних засобів для лікування хворих з COVID-19 у тій чи іншій лікарні України.

Про це повідомила пресслужба ГО.

Загалом на медичні закупівлі на Дніпропетровщині вже витрачено 261 млн грн. Кількість випадків захворювань на COVID-19 в області – 875 (станом на 25.05).

Карта доступна за цим посиланням.

«На просторах Інтернету можна знайти безліч статей про платне лікування від коронавірусу. Тому для уникнення таких ситуацій було розроблено Карту коронавірусних закупівель, на якій можна перевірити наявність усіх необхідних медичних засобів будь-якого медичного закладу України.

Зокрема, на Дніпропетровщині було закуплено на 261 млн грн, що у 2 рази більше, ніж у сусідній, Запорізькій області (115 млн грн). Найбільший замовник – Департамент охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА», – пишуть активісти.

 

Дані Карти оновлюються в онлайн-режимі та охоплюються усю Україну. Також, у разі, якщо лікарня стверджує, що тих чи інших засобів не має, кожен може перевірити це на карті або подати скаргу на сайті.

З Карти також можна дізнатися:

* що і на яку суму закуповувала ваша лікарня;

* залишити скаргу щодо недостовірності інформації;

* наявність тих чи інших медикаментів чи медичних засобів.

Тому ГО «Антикорупційний штаб» закликає перевіряти закупівлі на Карті, щоб не оплачувати самостійно своє лікування.

Проєкт фінансується за підтримки міжнародного фонду «Відродження». Додаткова інформація за телефоном (073) 500-50-22 або на e-mail: shtab.net@gmail.com.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: