ДТПП запрошує на безкоштовний вебінар про те, як працює банкрутство

25 травня 2020 о 14:08 - 1847

adminadmin


ДТПП запрошує на безкоштовний вебінар про те, як працює банкрутство

Управління зовнішньоекономічних зв’язків Дніпропетровської Торгово-промислової палати (ДТПП) проведе завтра, 26 травня 2020р., у вівторок, з 14:00 до 15:30 вебінар «Процедура банкрутства як інструмент виводу бізнесу з кризи».

Про це повідомляється на сайті ДТТП.

«Вже ні для кого не секрет, що за результатами всесвітньої пандемії Covid-19, будуть дуже негативні наслідки для економіки, зокрема як для окремих країн так і для всього світу в цілому. І Україна, на жаль, не є виключенням.

На період дії карантину, деякі економічні галузі (промислова, транспортна, розважальна, туристична та інші) загалом або частково припинили свою діяльність, що буде мати незворотні економічні наслідки.

Таким економічним галузям або їх окремим складовим, треба буде шукати вихід із ситуації, що склалася. І одним з таких рішень є процедура банкрутства», – йдеться в анонсі.

Під час заходу своїм досвідом поділиться Денис Ткаченко – член Комітету розвитку малого та середнього бізнесу ДТТП, партнер Адвокатского об’єднання Lawatec.

В рамках вебінару розкажуть:

* що таке процедура банкрутства, з урахуванням нового законодавства – Кодексу України з процедур банкрутства;

* ризики для посадових осіб та власників бізнесу стати відповідальними за боргами юридичної особи – боржника, відповідно до оновленого законодавства про банкрутство;

* про можливості та дієві інструменти процедури банкрутства, в тому числі щодо відстрочення чи списання боргів перед кредиторами;

* позасудові процедури банкрутства;

* досудову санацію (санація боржника до відкриття процедури банкрутства);

* наслідки та можливості, які надає застосування процедур банкрутства.

До участі у заході запрошуються власники бізнесу, фінансові директори, голови юридичних департаментів, інші бажаючи.

Участь безкоштовна. Обов’язкова реєстрація – за цим посиланням.

Інструкцію щодо підключення до заходу зареєстровані учасники отримають напередодні заходу на зазначені при реєстрації електронні адреси.

Довідки та консультації – за тел.: (056)374-94-12 (13, 09), mes@dcci.org.ua.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: