Розправа під лозунгами «політики» над головою Нивотрудівської ОТГ

22 травня 2020 о 16:55 - 158

adminadmin


Приблизно о 14:00 годин 08.05.2020 року громадянка Кулікова Світлана Федорівна, жителька міста Кривий Ріг Дніпропетровської області, перебуваючи в приміщенні Нивотрудівської сільської ради по вул. Каштановій 6 в с. Нива Трудова Апостолівського району Дніпропетровської області, завдала Любченку О.О., який є головою Нивотрудівської ОТГ (на фото анонса), тілесні ушкодження легкого ступеню тяжкості (висновок спеціаліста № 53 від 13.05.2020 року; ЖЕО № 3608 від 18.05.2020 року):

На протязі останніх років Кулікова С.Ф. всіляко переслідує голову Нивотрудівської ОТГ, а також переслідуванням підлягають всі працівники сільської ради, яким останнім Кулікова С.Ф. постійно погрожує, принижує, та порушує недоторканість їхнього особистого життя, шляхом телефонних погроз членам їх сімей та зведення наклепів на них самих.

Остання явно має намір, щодо усунення голови Нивотрудівської ОТГ з посади, так жадоба помсти перевищує здоровий глузд. І використовуючи політичне підґрунтя, на підставах вищезазначених, всіляко компроментуючи голову ОТГ, про що в поліцію відповідні свідчення надали ряд свідків, в кримінальному провадженні № 12020040410000388 від 18.05.2020 р.

В процесі проведення розслідування правоохоронними органами на даний період часу встановлюються факти, які набули ознак кримінального правопорушення за ст. 125 ч. 1 КК України.

Згідно встановлених фактів правоохоронними органами буде надано оцінку доказів та прийняте рішення згідно діючого законодавства України.

Але прикрим залишається той факт, що на передодні виборчого процесу громадяни маючи намір щодо лобіювання своїх власних інтересів, використовують політичні гасла в свої мізерних, неправдивих цілях розправи.

Вважаю, що правоохоронними органами буде проведено справедливе розслідування та прийняте законне рішення.

Окрім того, мною проводиться адвокатське розслідування на предмет збору доказів стосовно фактів, зазначених вище. Після чого, за наявності підстав, моїм клієнтом в супроводі мене як захисника буде подано ще одну заяву до правоохоронних органів, так як я, як захисник, не можу допустити неправомірного звинувачення мого клієнта та порушення його конституційних прав. Далі буде…

З повагою,

адвокат Д.Л.Глущенко,

захисник Любченка О.О.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: