Голова Магдалинівського райсуду відмовилася від тесту на алкоголь

21 травня 2020 о 15:14 - 2838

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Голова Магдалинівського райсуду відмовилася від тесту на алкоголь

Голова і суддя Магдалинівського районного суду Дніпропетровської області Ковальчук Тетяни Анатоліївни 8 травня, у День пам’яті та примирення, відмовила поліцейським у проходженні тесту на алкоголь.

Про це повідомив у Facebook голова правління ГО «Платформа Громадський контроль» Денис Селін, опублікувавши відповідний протокол:

«П’яний керівник суду за кермом?

8 травня поліцейські зупинили Гаркушу (Ковальчук) Тетяну Анатоліївну в Підгородному. Попросили пройти тест на алкоголь, але суддя відмовилася.

Тетяна зараз глава Магдалинівського районного суду. Була за кермом автомобіля батька, але права поліцейським дала на своє дівоче прізвище.

Здивувало 2 речі:

1) порушення було скоєно о 15:00;

2) за 10 днів протокол так і не дійшов до суду, і Тетяна так і не постала перед законом.

Сподіваюся громадський резонанс трохи нагадає поліцейським, що і суддів треба притягати до відповідальності, а не пробувати зам’яти справу», – написав Денис Селін.

 

За даними порталу «Судова влада України», зазначений протокол досі не надійшов до суду.

В декларації за 2019 рік судді вказано, що в неї, крім особистого авта Nissan Primera 2005 р.в., є право користування автомобілем Гаркуші Анатолія Івановича – Nissan Juke 2017 р.в. За минулий рік дохід Тетяни Ковальчук становив 768.020 гривень, де 5.405 грн – дохід від надання майна в оренду, інше – заробітна плата.

Цікаво, що зараз Вища рада правосуддя розглядає скаргу на те, що суддя Тетяна Ковальчук винесла рішення у справах №№ 179/719/17 та 179/721/17, де відповідачами є померлі особи.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: