Найбільше у квітні на Дніпропетровщині зросли ціни на крупи гречані

16 травня 2020 о 07:41 - 1718

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Найбільше у квітні на Дніпропетровщині зросли ціни на крупи гречані

Ціни на споживчому ринку Дніпропетровської області у квітні 2020 року порівняно з березнем зросли на 1,1%, а з початку року – на 1,9%.

Про це повідомляє Головне управління статистики в Дніпропетровській області.

В квітні на споживчому ринку регіону ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,3%.

Найбільше за місяць подорожчали крупи гречані, в середньому на 15,4%, фрукти – на майже 13%. Овочі піднялися в ціні на 8,6%.

У межах 1%-4,9% піднялися в ціні маргарин, яйця, цукор, макаронні вироби, сири, м’ясо та м’ясопродукти. Водночас подешевшали риба та продукти з риби, безалкогольні напої (однаково – на 0,8%).

Алкогольні напої, тютюнові вироби дорожче коштували на 1,5%, у т.ч. тютюнові вироби – на 2,9%, алкогольні напої – на 0,4%.

Ціни (тарифи) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива зменшилися на 1,8% через здешевлення природного газу на 12,5%.

Зниження цін у сфері транспорту на 1,6% відбулося переважно за рахунок зменшення вартості палива та мастил на 9,1%. У той же час на 2,9% стали дорожчими автомобілі.

Крім того, збільшилися в ціні фармацевтична продукція (на 2,7%), предмети домашнього вжитку, побутова техніка та поточне  утримання житла (на 1,5%), зменшилися – у сфері відпочинку і культури (на 0,9%).

Якщо у березні ціни на одяг в Дніпропетровській області зросли в середньому на 17%, то в квітні – тільки на 1,4%.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: