Непокаране зло повернулося: вбивця-голова ОТГ побив жінку

15 травня 2020 о 13:01 - 4910

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Непокаране зло повернулося: вбивця-голова ОТГ побив жінку

Голова Нивотрудівської сільської об’єднаної територіальної громади Любченко Олександр Олександрович 8 травня 2020 року побив гостю села Кулікову Світлану Федорівну.

Про це жінка розказала «Лицам» 13 травня біля будівлі апостолівської поліції.

Нагадаємо, 05 листопада 2016 року Любченко з другом Литвиненко Сергієм Михайловичем, тодішнім директором Комунального підприємства спільної власності територіальних громад Апостолівського району Дніпропетровської області «Апостоловеагрокомплекс», до смерті забили інваліда на центральній площі села.

Співпадіння: якщо інваліда Олексія Лубенця Любченко бив після пиятики напередодні «красного дня календаря» 7 листопада, то жінку бив – після пиятики напередодні 9 Травня.

«В нього на почві алкоголю вже шиза. Тим більш, що він був якраз випивши, бо вони відзначали День перемоги в сільраді. Це 8 мая було, – розказує Світлана Кулікова. – Буває і п’яний на роботу ходить. Нещодавно заснув на роботі – його друг забрав. Секретарша визвала друга, щоб забрав його п’яного з роботи».

На уточнююче питання, чи був тим другом Сергій Литвиненко,вона відповіла ствердно.

І продовжила:

«Зіткнулися з ним в коридорі перед Ощадбанком. Він з нього виходив і плечем мене толканув. Я сказала: «Не пойняла. Що – мєста мало?». Він каже: «Тварь, чого ти приїхала сюда?!». Ну, в Ниву Трудову.

Я сама з Кривого Рога, а тут в нас квартира є мамина. Хотіли продати, а вона не продається, бо хороший ремонт, а всі хочуть задаром.

І так приїздимо.

Думаю, піду за електрику сплачу.

«Чого ти сюди їздиш, чого ти сюда-туда, тварь!». А я кажу: «Сам ти це слово», и пішла в ощадкасу. Він мене доганяє, – в ощадкасі вже, контролер з касиркою там були, – і два рази мене по спині як лупанув! Потім я вибігла за ним, а він мене на підлогу повалив в коридорі і продовжив бити.

Бог і цар! Розумієте, він загордився, що він бог і цар і йому ніхто не указ. Він з кабінету, було таке, відвідувача виганяв словом «Пішла ти на …!», вибачте. В спину виштовхував.

Зараз я зняла побої і йду в поліцію».

Апостолівський місцевий адвокат Олександр Кононенко вважає, що працівники поліції не порушать кримінальне провадження за цим фактом, бо постійно стикається в районі з фактами безкарності порушників і навіть злодіїв.

Він прокомментував «Лицам» ситуацію:

«Побачимо, по якій статті буде порушено кримінальне провадження. Тут – легкі тілесні ушкодження плюс хуліганство. Бо в громадському місці. Те, що голова ОТГ був нетверезий, зараз вже не докажемо.

В будь-якому випадку, ці всі дії були в будівлі Нивотрудівської сільської ради. Ощадкаса знаходиться в сільській раді.

При, скажімо так, адекватних працівниках поліції, вже повинно бути порушене кримінальне провадження, а Любченко – відсторонений від посади на період проведення слідства. Ось і все. Щоб він не міг вплинути ні на дівчат з ощадкаси, які є свідками, ані на інших осіб.

В Ощадбанку ведеться відеозапис. Але нам його не дадуть, а працівникам поліції – дадуть. Подивимося. Але я розумію, що працівники поліції не порушать кримінальне провадження».

Коли Світлана Кулікова прийшла до Апостолівського відділення поліції Нікопольського відділу поліції ГУНП України в Дніпропетровській області, з’ясувалося, що її заява з показами, які поліцейські записували 8 травня у приміщенні Нивотрудівської сільради – загубилася.

Жінка надала слідчому покази другий раз. Після цього той не вручив їй витягу з ЄРДР про внесення її показів до Єдиного Реєстру Досудових Розслідувань.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: