В Дніпрі запровадили електронну спецперепустку в громадський транспорт

15 травня 2020 о 07:38 - 1779

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


В Дніпрі запровадили електронну спецперепустку в громадський транспорт

Щоб не стояти у чергах, дніпряни можуть безкоштовно отримати електронну спецперепустку для проїзду у громадському транспорті.

Про це повідомляє пресслужба Дніпровської міськради.

Відповідний мобільний додаток розробили фахівці департаменту інформаційних технологій міської ради спільно з учасниками «IT Dnipro Community».

«Із послабленням карантинних заходів збільшилася кількість людей, які мають право на проїзд у громадському спецтранспорті, а відтак – зросла кількість заявок на видачу спецквитків. Тому відтепер, щоб не стояти у чергах, такий квиток можна отримати і в електронному вигляді», – каже директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міської ради Ігорь Маковцев.

При цьому, пункти видачі паперових документів продовжуватимуть працювати за адресами:

* Самарська райрада, вул. 20-річчя Перемоги, 51;
* Новокодацька райрада, просп. Сергія Нігояна, 77;
* «Автотранспортне підприємство – 11205» по вул. Калинова, 87;
* тролейбусне депо № 2 КП «ДЕТ» по просп. Б. Хмельницького, 31-А;
* проспект Дмитра Яворницького, 75.

Наразі електронну спецперепустку можна отримати через мобільний додаток у Google Play (для смартфонів) або за цим посиланням. Незабаром ця послуга стане доступною і через App Store. Окрім того, на зупинках громадського транспорту також будуть плакати з відповідним QR-кодом, при зчитуванні якого з’являтиметься посилання на мобільний додаток для завантаження на смартфон.

«Процедура заповнення заявки є максимально простою. Усю подану інформацію перевіряють працівники ЦНАПу. Після активації квитка заявник отримає відповідний ключ-повідомлення», – розповіла представниця мерії.

Для проїзду за електронним квитком достатньо показати його на смартфоні (роздруковувати не потрібно). Разом із спецперепусткою залишається обов’язковим пред’явлення посвідчення особи.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: