Фахівців робочих професій навчатимуть на сучасному обладнанні

14 травня 2020 о 06:39 - 1652

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Фахівців робочих професій навчатимуть на сучасному обладнанні

У 2020 році на Дніпропетровщині створять 4 сучасні навчально-практичні центри. Їх облаштують на базі закладів профтехосвіти Кривого Рогу, Кам’янського та Покровського району. На це з держбюджету училища отримають понад 8,5 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба ДніпроОДА.

«Заклади освіти, які цьогоріч отримають кошти на створення навчально-практичних центрів, визначала комісія Міністерства освіти і науки України. Фінансування виділять 4 училищам області, – розповіла заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ірина Грицай. – Центри обладнають сучасною технікою, тож майбутні фахівці отримають гарну можливість на практиці познайомитися із усіма тонкощами виробничого процесу».

Навчально-практичний центр обладнають на базі Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею. Там готуватимуть фахівців за кількома напрямками – електрослюсар черговий та з ремонту устаткування, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування.

Ще один осередок з’явиться на базі Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування. Там готуватимуть верстатників широкого профілю, операторів верстатів з програмним керуванням, токарів та фрезерувальників.

Навчально-практичний центр буде і при Кам’янському вищому професійному училищі. Там учні опановуватимуть фах електрогазозварника.

Облаштують центр і у Покровському районі – на базі Вищого професійного училища №75. Готуватимуть трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва.

Загалом цьогоріч в Україні створять 53 навчально-практичні центри у закладах професійно-технічної освіти.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: