Автоперевізники скаржаться на вимагання за погодження «карантинних» маршрутів руху

07 травня 2020 о 12:17 - 2554

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Автоперевізники скаржаться на вимагання за погодження «карантинних» маршрутів руху

У ВБДР (відділі безпеки дорожнього руху – ред.) Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області Департаменту патрульної поліції з автомобільних перевізників вимагають гроші за погодження маршрутів.

Про «Лицам» повідомив в.о голови Дніпропетровської обласної громадської організації «Одна спілка автолюбителів» («ОСА») Литвиненко Юрій Дмитрович.

Так, Постановою Кабміну від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) встановлено, що регулярні та нерегулярні перевезення на час карантину здійснюються «службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами працівників підприємств, закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, суб’єктів господарювання, які мають безперервний промисловий цикл, за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб і виключно за маршрутами руху, погодженими з органами Національної поліції, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів».

Процес погодження з органами Національної поліції маршрутів руху полягає у заповненні спеціальної форми на сайті патрульної поліції, з додаванням належно оформлених документів.

«Результат розгляду заявки Вам прийде на електронну адресу», – обіцяє патрульна поліція.

 

«Хто з автомобільних перевізників не згодний давати 500 грн готівки, тому відмовляють у погодженні або погоджують з десятого разу», – заявляє ГО «ОСА».

У якості доказу ГО пропонує переглянути відео, яке записав голова профспілки автомобілістів та автоперевізників Дніпра Тонконогий Михайло Маркович:

«Мародер в погонах, корупціонер, який отримав злочинну вказівку від Туленка Ю.І. (Туленко Юрій Іванович, інспектор відділу безпеки дорожнього руху УПП в Дніпропетровській області – ред.)Черновол Євген Васильович, номер службового посвідчення ДНП №01547 вид. 27.09.2017, на службовому автомобілі Mitsubishi Outlander PHEV з державним номером 2875, діючи умисно, – хоча він є старшим інспектором поліції та працює в відділі БДР управління патрульної поліції в Дніпропетровській області, – зводить рахунки з автомобільним перевізником, який відмовився платить 500 грн за безкоштовне погодження маршруту руху транспортних засобів в період карантину.

Безкоштовне погодження відбулося з десятого разу, і в наявності у водія автобусу, зазначеного на відео, воно є. Але водія, як кажуть в народі, «кошмарять», як вони до цього звикли будучи ще ДАЇшниками (незрозуміло, як їм вдалося пройти переатестацію і потрапити до нової Патрульної поліції) працівники в відділі БДР», – каже Юрій Литвиненко.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: