Дніпропетровська облрада наполягає, що не існує жодного договору оренди Парку ракет

06 травня 2020 о 14:33 - 1815

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Дніпропетровська облрада наполягає, що не існує жодного договору оренди Парку ракет

Наразі не існує жодного договору оренди, на підставі якого могли б працювали в будівлі Виставкового комплексу «Парк ракет» будь-які організації. Тим більше, Дніпропетровська обласна рада не має юридичних стосунків зі Штабом опору капітуляції.

Про це йдеться на офіційній сторінці облради.

Повідомляється, що виявлені недоліки будівлі ставлять під загрозу можливість її експлуатації, тому виникла потреба проведення ремонтних робіт у приміщенні.

Як раніше писали «Лица», Виставковий комплекс «Парк ракет» побудований з дефектами, постійно підтоплюється ґрунтовими водами і руйнується.

«У зв’язку з цим сесія обласної ради проголосувала за скасування рішення про передачу приміщення в оренду ГО «ЦСТ «Інфопростір» (Громадській організації “Центр соціальних технологій «Інфопростір» – ред.). З подальшим зобов’язанням сторін договору повернути орендоване нерухоме майно. Номер рішення сесії – 518-18/VII от 25.10. 2019 п.5, – йдеться в заяві облради. – Згодом будівля, що належить до спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Дніпропетровської області, була захоплена невідомими людьми. На фасаді вони розмістили рекламу Штабу опору капітуляції, яка не має жодного відношення до Інфопростору».

ГО «Інфопростір», не погоджуючись із рішенням сесії обласної ради, звернулася до суду із позовом «Про визнання протиправним та скасування відповідного рішення Дніпропетровської обласної ради».

Підготовче судове засідання по справі призначене на 11:45 19.05.2020.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: