На дому борються з COVID-19 – 294 людини

05 травня 2020 о 10:42 - 1767

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


На дому борються з COVID-19 – 294 людини

Більшість хворих на COVID-19 мешканців Дніпропетровської області – 294 – у легкому стані.

Про це повідомляє пресслужба ДніпроОДА.

Ще 110 пацієнтів знаходяться в лікарнях регіону.

«Загалом в регіоні – 478 випадків COVID-19. Більшість хворих на коронавірус мешканців Дніпропетровщини – в легкому стані. Вони знаходяться вдома на самоізоляції. 110 пацієнтів лікуються у госпітальних базах. Двоє – у важкому стані», – розповів голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко

Найтяжчих хворих на COVID-19 приймає і обласна лікарня ім. Мечникова. Зокрема, нині там рятують 23-річну мешканку Марганця.

«Дівчина потрапила до лікарні ім. Мечникова у вкрай важкому стані – з високою температурою, пневмонією та кровотечею. Вона була на 31 тижні вагітності. Двійня загинула. Всі вихідні лікарі були поряд із пацієнткою та робили все можливе, аби вона самостійно почала дихати. Перелили більше 2,5 літрів донорської крові. Нині у неї з’явилася невелика позитивна динаміка. Ми зняли апарат ШВЛ. Сподіваємося на якнайшвидше одужання», – зазначив головний лікар обласної лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко.

Загалом на коронавірус в регіоні перевірили понад 7,2 тис людей. У 478 діагноз підтвердився. 70 мешканців області вже одужали. 4 пацієнтів померли.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: