Дніпровський апеляційний суд зобов’язали невідкладно повідомити медиків про стан здоров`я

04 травня 2020 о 08:40 - 4139

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Дніпровський апеляційний суд зобов’язали невідкладно повідомити медиків про стан здоров`я

У одного з помічників судді Дніпровського апеляційного суду лабораторно підтверджено інфікування вірусом COVID-19. Зараз він перебуває у КЗ «Дніпропетровська міська клінічна лікарня №21».

Про це повідомляється на офіційному порталі «Судова влада України».

У Дніпровському апеляційному суді проводиться тестування на захворювання співробітників, повна дезінфекція приміщень та вживаються заходи щодо запобігання поширенню захворювання серед працівників.

Усім працівникам Дніпровського апеляційного суду рекомендовано вжити заходів для самоізоляції у випадку наявності найменших ознак захворювання та невідкладно повідомити про стан свого здоров`я відповідного медичного закладу та безпосереднього керівника за місцем роботи.

«Сподіваємось, що кількість хворих буде обмежена одним випадком, оскільки докладаємо всіх зусиль аби мінімізувати ризики зараження та наслідки для здоров`я від небезпечної хвороби для працівників суду та відвідувачів. Усі працівники суду забезпечені засобами індивідуального захисту.

Колектив Дніпровського апеляційного суду бажає колезі швидкого одужання та посилює протиепідемічні та карантинні заходи», – йдеться в повідомленні.

Раніше, що на підставі рішення загальних зборів суддів Дніпровського апеляційного суду від 18.03.2020 року, відповідно до постанови Кабміну від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України COVID-19», керуючись рекомендаціями Ради суддів України, був встановлений особливий режим роботи Дніпровського апеляційного суду. Зокрема:

– заборонено допуск у судові засідання осіб, які не є учасниками судових засідань. До приміщення суду допускалися лише учасники судового процесу за пред`явленням судової повістки, або SMS-повідомлення при виклик на поточну дату; у разі відсутності відповідного повідомлення, вхід був можливий лише з дозволу судового розпорядника;
– допуск у судові засідання та приміщення суду заборонили особам з ознаками респіраторних захворювань;
– проведення особистого прийому керівництвом суду – припинено;
– припинено прийом громадян через відділ документообігу та організаційного забезпечення (канцелярії суду) та відділ забезпечення судового процесу частини суду у м.Кривому Розі;
– на час дії особливого режиму роботи у приміщенні суду були встановлені скриньки № 1 «Для документів по справам, що розглядаються сьогодні», № 2 «Для вхідної кореспонденції»;
– було припинено ознайомлення з матеріалами цивільних та кримінальних справ та проваджень, справ про адміністративні правопорушення, що знаходяться в провадженні суду, окрім справ, що призначені до розгляду у період до 03.04.2020 року включно.

Після цього подібних рішень багатьох судів України, громадські активісті «Реанімаційного Пакету Реформ» виступили з заявою «COVID-19 – не причина для порушення принципу відкритості судового розгляду», де вказали, що практика ігнорування судами конституційної засади гласності судочинства (п. 6 ч. 2 ст. 129 Конституції) підриває легітимність судової влади.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: