Рік на Дніпропетровщині почався з росту продажів за кордон засобів транспорту та продуктів тваринного походження

03 травня 2020 о 09:01 - 1609

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Рік на Дніпропетровщині почався з росту продажів за кордон засобів транспорту та продуктів тваринного походження

За перші два місяці 2020 року підприємства Дніпропетровської області збільшили, у порівнянні з першими двома місяцями минулого року, обсяги продажу за кордон (експорт) засобів транспорту (наземні, літальні апарати, плавучі засоби), а також продуктів тваринного походження.

Про це повідомило Головне управління статистики в Дніпропетровській області.

Зокрема, продаж засобів транспорту збільшився на 79% (до $70 млн), а продуктів тваринного походження – на 67% (до $6,4 млн), у порівнянні з обсягами продажів у січні-лютому 2019 року.

Крім того, на 31% (до $11,8 млн) збільшилися обсяги продажів полімерних матеріалів, пластмаси та виробів з них, а також на 76% (до $732 тис) збільшилася обсяги продажів приладів та апаратів оптичних, фотографічних.

Дещо збільшилися обсяги мінеральних продуктів, маси з деревини або з інших волокнистих целюлозних матеріалів, вироби з каменю, гiпсу, цементу.

З іншого боку, за перші два місяці 2020 року підприємства Дніпропетровщини продали за кордонпродуктів рослинного походженняна 40% (до $5,5 млн) менше, ніж за аналогічний період минулого року, на 23% (до $30 млн) менше жирів та олії, на 24% (до $13 млн) менше готових харчових продуктів.

Крім того, на 40% (до$11 млн) зменшилися обсяги продажів за кордон хімічної продукції, на 61% (до $1,5 млн) – деревини і виробів з деревини.

Нагадаємо, у січні-лютому 2020 року обсяг експорту товарів із Дніпропетровщини в інші країни становив $1,2 млрд, що на 5% менше, ніж було в перші два місяці попереднього року.

Основу товарної структури експорту (поставки за кордон) області складали чорні метали – 47,9%, руди, шлак і зола – 28,8%.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: