В Дніпрі змінили обмежувальні заходи, пов’язані з карантином

01 травня 2020 о 09:29 - 3752

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


В Дніпрі змінили обмежувальні заходи, пов’язані з карантином

В Дніпрі дозволили роботу банкам, обмінникам валют, медичним закладам, автомайстерням та автобазару, заправникам картриджів та ремонтникам офісної техніки тощо – за умови забезпечення персоналу та відвідувачів засобами захисту обличчя та очей.

Про це йдеться у Протоколі від 30.04.2020 №8 засідання міської комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБНС), який опублікований на офіційному сайті Дніпровської міськради.

Також «комісія Лисенка» для відвідування відкрила з 04 травня 2020 року бульварні частини окремих вулиць та проспектів та набережні – за умови перевіщення відвідувачів групами осіб у кількості не більше 2 особи.

«З 12 травня в місті повинні почати працювати невеликі непродовольчі магазини, ательє, ремонти взуття, адвокатські та нотаріальні бюро. Співробітникам і відвідувачам також потрібно буде дотримуватися особливого режиму – обов’язкове носіння засобів індивідуального захисту, контроль температури тіла і посилена обробка закладів (стосується власників – ред.).

При цьому у приміщеннях зможе перебувати не більш як одна людина на 10 квадратних метрах. У перукарні та салони краси потрапити можна буде лише за попереднім записом і не більш ніж один клієнт на кожну послугу одночасно», – йдеться також у повідомленні.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: