Знайшовся ремонтник, який «забацав» у під’їздах ж/м Тополя-3 двері, що повідпадали

29 квітня 2020 о 11:08 - 2064

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Знайшовся ремонтник, який «забацав» у під’їздах ж/м Тополя-3 двері, що повідпадали

Фотографії зяючих проваллів там, де мали б бути двері, що встановлювали на сходах під’їздів, опублікував 18 квітня у «Лицах» блогер Олег Черненко.

Декілька років тому у 4-х будинках на житловому масиві Тополя-3 встановили на сходах під’їздів двері, які швидко поламалися та повідпадали. Наразі у цих під’їздах очікується встановлення нових вікон.

«Мешканці будинків, що проживають на Тополі-3, буд. 57, буд. 56, буд. 55 та 54 (усі однакові 16-етажкі), сподіваються, що Жилсервіс-2, який був замовником цього офіційно, візьме необхідне відшкодування від виконавця та той відремонтує вже доброякісно все зруйноване в цих будинках», – написав блогер Черненко.

Він припустив, що стосунок до псевдоремонту може мати депутат Дніпровської міської ради Лаппо Ігор Миколайович (від партії «Громадська сила» – ред.), що курирує цей округ.

«Лица» зв’язалися з депутатом Лаппо, і той розказав наступне:

«В мій округ входять лише будинки №№ 54 і 55, а 56, 57 курирує депутат Головаха Павло Володимирович (від партії «Укроп» – ред.).

Міжповерхові двері там встановлювали десь три роки тому. Я до цього стосунку не маю – ремонт замовляло місто. Двері повідпадали, коли їх тільки встановили, і я написав скаргу у міську раду, але звідти повідомили, що «вийшов термін гарантії» і тому зробити нічого не можуть».

Як з’ясувалося, встановлення нових дверей відбулося у 2017 році за програмою «Теплий під’їзд» Департаментом житлового господарства Дніпровської міськради (керівник – Грицай Владислав Вікторович). Через ProZorro відповідна закупівля не проводилася, бо по кожному з домів сума оплати була до 200 тис. грн: 195.999 грн.

Підрядник – фірма ТОВ «Діаль-сервіс» (код 40548010). Вона створена в Дніпрі за рік до підписання договору. Наразі фірма «переїхала» в Київ та перейменована на ТОВ «Альфасток Інвест».

ГО «Платформа Громадський Контроль» у січні-лютому 2018 року провела дослідження ремонтів, виконаних згідно з програмою «Теплий під’їзд» ТОВ «Діаль-сервіс», ТОВ «Ольвікс» та ПП «Екіпаж». За підрахунками активістів, на ремонтах «відмили» 6 млн грн. Таблицю з розрахунками та підтверджуючими документами можна скачати за цим посиланням, карту – за цим.

 

Артем Романюков, співзасновник ГО «Платформа Громадський Контроль»

 

Засновником та керівником ТОВ «Діаль-сервіс» є депутат та голова комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету і фінансів Індустріальної районної у місті Дніпрі раді (від партії «Укроп») Косенко Юрій Олександрович.

 

Документ – з ProZorro по інших закупівлях

 

Після опублікування розслідування ГО «Платформа Громадський Контроль», СУ ГУНП в Дніпропетровській області розпочало кримінальне провадження №12018040000000313 від 13.03.2018 року. Суд надав слідчим дозвіл вилучити оригінали документів по цим ремонтам в Департаменті житлового господарства Дніпровської міської ради, в Приватбанку та УкрСиббанку, а також у фірм-підрядників. Де зараз ці оригінали та чим закінчилося розслідування – невідомо.

«Лица» направили на офіційну електронну адресу Індустріальної районної у місті Дніпрі ради запит на контакт депутата Косенко, втім за більш ніж 5 робочих днів відповіді не надійшло.

Скрин листа на е-мейл rada@indrada.gov.ua

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: