Ті, які хворіють COVID-19 у Підгородному, поки не потребують госпіталізації

23 квітня 2020 о 14:42 - 2538

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Ті, які хворіють COVID-19 у Підгородному, поки не потребують госпіталізації

У Підгородному на COVID-19 захворіли мешканці реабілітаційних центрів, керівники яких були на навчанні у Першотравенську. Звідти і почалось поширення коронавірусу.

Про це повідомила пресслужба Дніпропетровської обласної ради.

«Керівники цих реабілітаційних центрах були контактими та присутніми на біблійних читаннях у Першотравенську», – заявив голова Дніпропетровської облради Святослав Олійник.

Він розказав:

«Ситуація в Підгородному. Це мова йде про те, що там є цілих три організації релігійного спектру. Називаються вони «реабілітаційні центри», і всі керівники цих реабілітаційних центрів були контактими та присутніми на біблійських читаннях у Першотравенську.

Тому вийшло так, що якраз йде розповсюдження (захворювання – ред.) з Першотравенську.

Реабілітаційний центр «Довіра Дніпра». Там постійно знаходяться 25 осіб, замкнутий (простір – ред.), вони там мешкають. Вчора їх протестували й виявили 20, у яких підтверджений COVID-19.

Реабілітаційний центр «Реванш». Така ж точно спеціалізація. Там виявили 2, підтверджених раніше, з 34-х, які там знаходяться.

І реабілітаційний центр «Здорове суспільство». 43 людини знаходяться, підтверджений COVID-19 у 2-х.

Разом, сьогодні по Підгороднему 24 людини в нас з підтвердженням. Вони ізольовані, з них 1-на людина доставлена у 21-шу міську лікарню міста Дніпра. Інші – знаходяться там, де вони перебувають, під спостереженнями лікарів. Поки що стан їхнього здоров’я не потребує госпіталізації».

Нагадаємо, до, а також після оголошення в Україні карантину у м. Першотравенську на базі Християнської церкви «Нове покоління» проводився «Міжнародний біблійний коледж», де були присутні мешканці багатьох країн.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: