Не смажте шашлики на балконах!

23 квітня 2020 о 08:32 - 1712

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Не смажте шашлики на балконах!

Проблему заборони доступу до екосистем особливо спритні громадяни вирішують тим, що ставлять мангал прямо у себе на балконі.

При цьому, розпалювання вогню на території квартири, а до неї відноситься і балкон, є дуже небезпечним вчинком і може завдати шкоди не тільки любителям м’яса, а й іншим громадянам, які проживають в багатоквартирному будинку.

Про це йдеться у зверненні Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Раніше у YouTube мешканці дніпровського жилмасиву Червоний Камінь опублікували відео, де видно, як на балконі квартири на середньому поверсі 16-поверхового житлового будинку чоловік запалив вогонь в мангалі:

«На жаль, спеціальних нормативно-правових актів пожежної безпеки про заборону використання мангала на балконі не існує. Дана дія відноситься до порушення правопорядку. Тому, рекомендуємо небайдужим до власної безпеки повідомити про це в поліцію за номером 102.

Надзвичайники Дніпропетровщини закликають всіх громадян, не розпалювати вогонь на балконі, так як навіть при дотриманні всіх запобіжних заходів можна спровокувати небезпечну ситуацію.

Тепле повітря, що піднімається від мангала на балконі, разом з димом піднімає і не догорілі шматочки вугілля. Вони можуть залетіти до вас в квартиру або до сусідів і викликати загоряння. Не рекомендується жарка шашликів і на даху будинку, так як часто там накопичується велика кількість сухого листя, яке прекрасно горить.

Друзі! Будь ласка, будьте свідомими до власної безпеки. Не робіть того, що потім забере ваше життя, або життя оточуючих вас людей», – закликають надзвичайники.

Нагадаємо, наразі в нашій країні карантин. Тобто, існує заборона відвідування природніх екосистем, де є спеціальні місця для смаження шашликів.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: