За три місяці держаудиту розпочато два кримінальних провадження

22 квітня 2020 о 11:48 - 1368

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


За три місяці держаудиту розпочато два кримінальних провадження

Для вжиття відповідних заходів реагування та притягнення винних осіб до відповідальності за результатами проведених контрольних заходів 6 матеріалів передано до правоохоронних органів. За матеріалами ревізій внесено 2 інформації до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Про це повідомляє прес-служба Східного офісу Держаудитслужби.

За вчинені бюджетні правопорушення у трьох випадках зупинено операції з бюджетними коштами.

Загалом, протягом І кварталу 2020 року дніпровські аудитори провели 6 ревізій фінансово-господарської діяльності та одну перевірку закупівель на 7 підприємствах, установах, організаціях.

«Загалом за результатами проведених контрольних заходів виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 12,6 млн грн.

Із загальної суми виявлених порушень відшкодовано 12,2 млн грн втрат фінансових та матеріальних ресурсів, зокрема надійшло 1,0 млн грн недоотриманих доходів», – йдеться в повідомленні.

Крім того, проведено 6 державних фінансових аудитів: виконання бюджетних програм – 1, діяльності суб’єктів господарювання – 5.

За результатами аудитів надано 31 пропозицію, з них спрямованих на досягнення додаткового результату (економічного/соціального ефекту) – 15.

Керівниками об’єктів контролю враховано 24 пропозиції, зокрема упроваджено 9 аудиторських рекомендацій, за якими підтверджено досягнення економічного ефекту на суму 1,5 млн грн.

За результатами аудитів встановлено порушень фінансової дисципліни на загальну суму 32,6 млн грн, із них – неефективне використання коштів і майна, що призвело або може призвести до втрат, становить 32,6 млн грн, порушень законодавства, що призвели до втрат, на суму 29,6 тис грн.

За результатами контрольних заходів прийнято 15 управлінських рішень. До адміністративної відповідальності притягнуто 17 посадових осіб, до матеріальної відповідальності – 6 осіб.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: