Що роздає ДніпроОДА постраждалим від кризи COVID-2019

21 квітня 2020 о 14:45 - 2396

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Що роздає ДніпроОДА постраждалим від кризи COVID-2019

Департамент соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА 14 квітня уклав угоду з ТОВ «Євро Шугар Трейд» про закупівлю товарів першої необхідності для малозабезпечених на 6,72 млн грн.

Про це повідомляє Nashigroshi.org с посиланням на договір, опублікований в ProZorro.

Вартість одного проднабора – 336 грн, зміст:

 

Цьогоріч у територіальні центри соцпослуг поставлять 20 тис. таких пакунків із продуктами та побутовими товарами першої необхідності у пакеті чи коробці з логотипом по 336 грн.

Гречану крупу «Посад» купили по 46 грн/кг при тому, що, наприклад, у «Метро» гречана крупа в кілограмовій пачці коштує на чверть дешевше – від 33 грн/кг («Aro») до 41 грн/кг («Metro Chef»).

Рафіновану соняшникову олію «Семья» замовили по 36 грн. за пляшку 0,9 л. Для порівняння: у «Метро» рафінована соняшникова олія «Чумак» трохи дешевша – 35 грн. за пляшку 0,9 л; в Маріуполі подібні продуктові набори закупили з олією «Добра олія» по 35 грн. за літрову пляшку.

Сіль 1,5 кг Департамент соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА придбав по 9,76 грн., що на третину дорожче за ціну в «Метро» у 7,30 грн.

Закупівлю товарів першої необхідності чиновники провели без відкритих торгів за скороченою переговорною процедурою для одноразової допомоги малозабезпеченим верствам населення Дніпропетровської області на період карантину, пов’язаного з поширенням коронавірусної інфекції COVID-2019.

Харківською фірмою «Євро Шугар Трейд» володіє і керує харків’янин Сергій Бєлєньков. Він є засновником та директором харківських ТОВ «Ларус Трейд», ТОВ «Ларус Трейд Лтд.», ТОВ «Ларус-Трейд Плюс», ТОВ «Лакса» і ТОВ «Транскомвагон» з одним е-мейлом. Раніше ця фірма отримала в Харкові дрібних підрядів щодо цукру і солі на 124 тис. грн.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: