На Дніпропетровщині відкрито «гарячу лінію» для жінок

20 квітня 2020 о 09:14 - 1284

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


На Дніпропетровщині відкрито «гарячу лінію» для жінок

Мешканки Дніпропетровщини, які відчувають потребу у психологічній підтримці під час карантину, можуть звернутися на «гарячу лінію» –

0-800-505-085.

Всі консультації – безкоштовні.

Про це повідомила пресслужба ДніпроОДА.

Проєкт реалізує облдержадміністрація разом із ГО «Gender Stream» та Міжнародною організацією «Український жіночий фонд».

«Наші потенційні клієнтки – жінки з невеликими статками, яким через карантин скоротили зарплатню. А також ті, хто залишився вдома наодинці. Або, навпаки, знаходиться разом із іншими членами родини в оселі, де мало простору для усамітнення. А ще – медички та поліціянтки, які наразі працюють в екстремальних умовах, – підкреслила засновниця громадського руху «Gender Stream» Ольга Полякова. – Закликаємо звертатися на «гарячу лінію» жінок із найбільш вразливих верств, та надаватимемо допомогу всім, хто її потребуватиме».

«Гаряча лінія» працюватиме щонайменше до середини червня. Телефон – 0-800-505-085.

«Період вимушеної самоізоляції під час карантину жінки переживають як стрес. У цей час вони не можуть повноцінно реалізуватися у соціумі, а вдома – знайти куточок для усамітнення. Аби допомогти жінкам із найбільш вразливих соціальних груп пережити цей непростий період, відкрили «гарячу лінію». З ініціативою до нас звернулася громадська організація «Gender Stream». Вона залучила для консультацій 12 психологів. ОДА зі свого боку надала технічну підтримку», – розповіла заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ірина Грицай.

Психологині чергуватимуть по двоє. Звертатися на лінію підтримки можна у будні – з 14:00 до 18:00.

«Консультації надаватимуть фахівці у кризовій психології, які мають багатий практичний досвід. Робота «гарячої лінії» – наш перший крок. У планах – створити групи онлайн-підтримки. Аби люди не почувалися самотніми, мали можливість знайомитися та спілкуватися одне з одним і в карантин», – сказала психотерапевт Тетяна Конрад.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: