Більшість дніпрян незадоволені напрямком руху справ у країні

20 квітня 2020 о 07:07 - 1924

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Більшість дніпрян незадоволені напрямком руху справ у країні

54% мешканців міста Дніпро вважають, що в цілому справи в Україні йдуть у неправильному напрямку, 25% – що у правильному, 21% обрали варіант «Важко відповісти/Немає відповіді».

Для порівняння: найбільше число респондентів, які обрали варіант «У неправильному напрямку», – в Сєвєродонецьку – 68%, Львові – 20%, а також Хмельницькому та Івано-Франківську – по 57%.

Найменше незадоволених у Києві – 43%, Чернивцях та Кропивницькому – по 49%.

Про це свідчать данні Всеукраїнського муніципального опитування Міжнародного республіканського інституту, яке було проведено у період з 25 січня по 17 лютого 2020 року. Воно проводиться шостий рік поспіль у 24 обласних центрах України.* Закачати повну версію презентації собі на комп’ютер можна за цим посиланням.

 Скрини соціологічної презентації

 

У той же час, на питання, чи в цілому справи в Дніпрі йдуть у правильному напрямку, 43% дніпрян відповіли ствердно, 40% – що ні, 17% – не змогли обрати варіант або не мають відповіді.

Для порівняння: у Хмельницькому підтримка напрямку руху місцевої влади склала 77% проти 13% несхвальних відгуків, у Чернігові та Івано-Франківську – 72% на 15%.

Натомість, у Сєвєродонецьку 15%/73%. Також не схвалюють напрямок руху міської влади у Херсоні – 16% / 75%, у Полтаві – 20% схвалення на 60% не схвалення та в Миколаєві – 23% / 62%.

 

* Це щорічне опитування дає всесторонній аналіз ставлення громадян до органів місцевого самоврядування та надання комунальних послуг.
Опитування проводилось у 24 обласних центрах України, що не перебувають під контролем російських чи проросійських сил, включаючи Маріуполь та Сєвєродонецьк на Донбасі. Опитування проведено на основі вибірки, яка включала 19.200 респондентів.
Статистична похибка для кожного міста не перевищує ±3,5%.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: