В Дніпрі підходи до православних храмів та їхні подвір’я поливають дезінфектором

17 квітня 2020 о 09:21 - 1767

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


В Дніпрі підходи до православних храмів та їхні подвір’я поливають дезінфектором

На територіях можливого групового знаходження населення в місті Дніпро почали санітарну обробку.

Про це йдеться в Протоколі № 5 засідання спеціальної комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня від 16 квітня ц.р.

«Департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради організувати санітарну обробку (дезінфекцію) вулиць і прилеглих пішохідних тротуарів міста, місць можливого групового знаходження населення. Особливу увагу приділити санітарній обробці території, прилеглої до культових споруд православного віросповідання та об’єктів на їх території.

Термін: з 16.04.2020 по 19.04.2020», – йдеться в документі.

Пресслужба Дніпровської міськради повідомляє, що додаткові обмеження прийняті на виконання рекомендацій Дніпропетровської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС).

Також, відповідно до рішення міської комісії, із 13:00 суботи, 18 квітня, до 6:00 ранку понеділка, 20 квітня, для проїзду у спецтранспорті Дніпра потрібно буде пред’явити не лише спецквиток і посвідчення особи, а й довідку з роботи. Порушення цієї норми несе за собою адміністративне покарання.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: