Куди і які відскановані документи слід подавати батькам першокласників

16 квітня 2020 о 13:48 - 1384

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Куди і які відскановані документи слід подавати батькам першокласників

Зареєструвати первоклашку у школу можна онлайн.

Про це повідомляє пресслужба Дніпровської міської ради.

«Зареєструвати дитину у перший клас батьки мають змогу на порталі https://school.isuo.org/ та надіслати відскановані документи на електронну адресу навчального закладу. Якщо обирати портал, то там необхідно відшукати навчальний заклад і заповнити анкетні дані.

Уже після завершення карантину відбуватиметься першочергове зарахування, а потім – заповнення вільних місць. Окрім цього, усі заклади міста готові прийняти дітей з особливими освітніми потребами», – каже Наталія Лукіна, членкиня педагогічної ради при міському голові, директорка середньої загальноосвітньої школи № 143.

У Дніпрі набір у перші класи закладів загальної середньої освіти на 2020-2021 навчальний рік стартував з початку квітня розпочато.

«На сьогодні у Дніпрі вступ до першого класу не скасовано. Наразі ми орієнтуємося на перше вересня і вже розпочали приймати документи. Так, усі школи готові прийняти першокласників на новий навчальний рік і найближчим часом ми зробимо покрокову інструкцію зарахування», – розповіла Ксенія Сушко, директорка департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради.

На першочергове зарахування до конкретної школи мають право діти, що проживають у мікрорайоні навчального закладу. Окрім цього перевагу надають документам першокласників, у яких в обраній школі вже навчається брат або сестра чи працюють батьки. Усі інші зараховуються згідно із жеребкуванням.

Начальниця управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Оксана Салогуб розповіла, які відскановані документи подавати:

* свідоцтво про народження,
* медична довідка 086.

Оригінали прийматимуть упродовж місяця після завершення карантину.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: