Продаж товарів з Дніпропетровської області в інші країни трохи знизився

16 квітня 2020 о 09:16 - 1570

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Продаж товарів з Дніпропетровської області в інші країни трохи знизився

У січні–лютому 2020 року обсяг експорту товарів із Дніпропетровщини в інші країни становив $1,2 млрд, що на 5% менше, ніж було в перші два місяці попереднього року. Імпорт (поставки з-закордону) товарів в регіон впав на 13,2% (до $726,2 млн).

Відповідні дані оприлюднило облуправління статистики. 

Основу товарної структури експорту (поставки за кордон) області складали чорні метали – 47,9%, руди, шлак і зола –28,8%.

Основу товарної структури імпорту – палива мінеральні; нафта і продукти її перегонки (17,7%), електричнi машини (10,4%), фармацевтична продукція (9,1%), чорнi метали (5,6%), пластмаси, полімерні матеріали (5,3%), засоби наземного транспорту, крім залізничного (4,8%).

Серед регіонів країни Дніпропетровщина за часткою у загальному обсязі експорту та імпорту товарів (15% та 8,5% відповідно) посіла друге місце після м. Києва.

Експорт товарів – це митний режим, відповідно до якого українські товари випускаються для вільного обігу за межами митної території України без зобов’язань щодо їх зворотного ввезення.

Імпорт товарів – це митний режим, відповідно до якого іноземні товари після сплати всіх митних платежів, установлених законами України на імпорт цих товарів, та виконання всіх необхідних митних формальностей випускаються для вільного обігу на митній території України.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: