Продовольчі ринки у Дніпрі працюють за виконання деяких умов

07 квітня 2020 о 12:20 - 1466

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Продовольчі ринки у Дніпрі працюють за виконання деяких умов

Під час загальнонаціонального карантину у Дніпрі продовольчі ринки працюють у звичайному режимі, але за умови дотримання деяких норм. Зокрема, між продавцями та покупцями повинна бути дистанція 1,5-2 метри, на прилавку мають бути антисептичні засоби.

Про це повідомила пресслужба Дніпропетровської міськради з посиланням на інформацію начальника відділу інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Володимир Трегубов.

«Інспекція з питань благоустрою та КП «Благоустрій міста» надали рекомендації керівникам ринків щодо їхньої роботи під час карантину, як дотримуватися правил безпеки. Якщо надходять скарги на «гарячу лінію», ми їх перевіряємо. У разі виявлення порушення, повідомляємо про це директору ринку. Повноваження щодо покарань у разі порушень є у патрульної поліції. Усі матеріали ми передаємо правоохоронцям», – зазначив комунальник.

При цьому ринки, де торгують непродовольчими товарами, закрилися на карантин, але тим, на яких продають автозапчастини, дозволяється працювати відповідно до постанови Кабміну.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: