Розпочато моніторинг дій та безпеки поліції при виконанні карантинних обмежувальних заходів

07 квітня 2020 о 08:57 - 1421

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Розпочато моніторинг дій та безпеки поліції при виконанні карантинних обмежувальних заходів

В Україні розпочато нову моніторингову кампанію: щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів.

Організатори – Асоціація Українських моніторів дотримання прав людини (УМДПЛ) в діяльності правоохоронних органів у співпраці з БО «Галицька громада».

«У непростий час карантинних обмежень як ніколи важливим є неухильне дотримання прав і свобод людини, особливо зі сторони правоохоронних органів.

Звичайно, ми розуміємо, у якому непростому становищі наразі опинилися правоохоронці. Проте, і у кризовій ситуації вони повинні так само неухильно діяти у суворій відповідності до діючих нормативно-правових актів, насамперед Конституції та законів України», – повідомляють організатори.

Моніторинг здійснюється за кількома напрямками:

Повідомлення про порушення з боку органів правопорядку ми приймають на адресу: quarpol2020@gmail.com або за телефоном 0800-336-872 (дзвінки безкоштовні в межах України), час роботи: пн-пт з 9 до 17. В інші години та у вихідні – повідомлення можна залишати на автовідповідач.

Подробиці – за цим посиланням.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: