Орендована квартира в Дніпрі на місяці перетворилася у нарколабораторію

07 квітня 2020 о 07:52 - 1597

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Орендована квартира в Дніпрі на місяці перетворилася у нарколабораторію

У Дніпрі судитимуть молодика, який з орендованої квартири зробив нарколабораторію.

Про це повідомляє пресслужба Прокуратури Дніпропетровської області.

Так, Дніпропетровською місцевою прокуратурою №2 затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно 22-річного громадянина за незаконне виготовлення особливо небезпечних наркотичних засобів та психотропних речовин для подальшого збуту.

За версією слідства, у 2019 році вказаний молодик орендував квартиру у місті Дніпрі, надавши власниці фотокопії документів іншої особи, аби приховати свої справжні анкетні данні, та у подальшому використовував житло для незаконного виготовлення, вживання та збуту наркотичних засобів та психотропних речовин.

Здобуті від злочинної діяльності кошти чоловік використовував для придбання нової сировини та обладнання.

Під час санкціонованого обшуку за місцем мешкання громадянина правоохоронними органами виявлено та вилучено понад 700 г канабісу, 10 г метамфетаміну, таблетки МДМА (3,4-метилендіоксиметамфетамін), речовини, які містять псевдоефедрин загальною масою майже 800 г, понад 600 мл ацетону, 165 мл соляної кислоти, а також обладнання для виготовлення психотропних речовин.

Молодику інкримінується скоєння злочинів, передбачених ч.2 ст.307, ч.2 ст.306, ч.3 ст.311, ч.2 ст.317 та ч.2 ст.313 КК України.

Судовий розгляд кримінального провадження триває.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: