В Юр’ївському районі значно впали обсяги роздрібної торгівлі

03 квітня 2020 о 05:55 - 1208

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


В Юр’ївському районі значно впали обсяги роздрібної торгівлі

Обсяг розрідбного товарообороту в Юр’ївському районі Дніпропетровської області впав з 12,8 млн грн у 2018 році до 5,1 млн грн у 2019-му. У відсотковому співвідношенні це найбільше падіння обсягів роздрібної торгівлі серед інших районів та міст області – майже 63%.

Відповідну статистику оприлюднило Головне управління статистики в Дніпропетровській області. 

Загалом, за результатами минулого року, обсяги роздрібної торгівлі впали в 13 районах Дніпропетровщини. Падіння більш, ніж на 20%, продемонстрували Магдалинівський, Павлоградський, Солонянський та Софіївський райони.

А от Нікопольський район, навпаки, здійснив найбільший стрибок – подвійне збільшення: з 8,5 млн грн до 20 млн грн. Не дивлячись на це, обсяги роздрібного товарообороту в ньому залишаються незначними. Наприклад, в непромисловому Апостолівському районі обсяг роздрібної торгівлі за результатом минулогому року – майже 268 млн грн.

Та найбільші обсяги роздрібного товарообороту – в великих містах області. У Дніпрі за 2019 рік – 41,4 млрд грн, у Кривому Розі – 15 млрд грн, у Кам’янському – 4,5 млрд грн. Серед районів Дніпропетровщини абсолютним лідером є Дніпровський район, який оточує обласний центр: від роздрібної торгівлі представники району отримали 5 млрд грн за минулий рік.

Всі досліджувані міста області, крім Тернівки, наростили обсяги роздрібної торгівлі в 2019 році.

Довідка
Роздрібний товарооборот – це дохід від перепродажу переважно населенню нових або уживаних товарів (за готівку, банківські платіжні картки тощо) як у магазинах, так і поза магазинами, з урахуванням податку на додану вартість.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: