ДДУВС втілює благодійну акцію для тих, кому за 70

02 квітня 2020 о 10:31 - 1465

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


ДДУВС втілює благодійну акцію для тих, кому за 70

Курсанти Дніпропетровського Державного університету внутрішніх справ (ДДУВС) розвезли продуктові набори 50-ти ветеранам та викладачам, кому за 70 років.

Про це повідомило відділення зв’язків з громадськістю університету.

«Ветерани всі дуже дивувалися спочатку, навіть непокоїлися, що ми надто турбуємося про них. Усі були розчулені та дуже щиро дякували за допомогу», – каже Андрій Андреєв, один з тих, хто долучився до благодійної акції за ініціативи ректора ДДУВС Андрія Фоменка.

Одного продуктового набору родині може вистачити на тиждень чи навіть трохи більше.

Як розповідає завідувачка відділення виховної, соціально-гуманітарної та культурно-масової роботи відділу кадрового забезпечення навчального закладу Наталія Карнаух, як курсанти, так і їх наставники систематично підтримують ветеранів університету, спілкуються, надають допомогу, зустрічаються, вітають зі святами.

«У розпалі пандемії важливо не забувати про тих, хто найбільше потребує допомоги. Хто опинився у зоні ризику та не може покинути свій будинок, щоби просто придбати продукти. Саме люди похилого віку нині найбільш вразливі, а тому ми просто не маємо права відвертатися від них. Наш обов’язок – турбота про цих людей та щира увага», – йдеться в повідомленні ДДУВС.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: