Голова Апостолівської райради з замом йдуть у відставку

01 квітня 2020 о 15:23 - 8320

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Голова Апостолівської райради з замом йдуть у відставку

Голова Апостолівської районної ради Мудрий Віктор Олексійович та його заступниця Колєснікова Людмила Леонідівна подали заяви про дострокове складання повноважень.

Про це повідомляється у інформації, опублікованій на офіційному сайті.

«Скликати тридцять п’яту позачергову сесію районної ради VІІ скликання 02 квітня 2020 року та провести її о 11.00 в сесійній залі районної ради», – йдеться в відповідному розпорядженні.

Нагадаємо, Кабмін заборонив проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування тощо.

Раніше «Лица» писали, що депутат Апостолівської районної ради не може добитися інформації про продаж аптеки, яка належить Апостолівській районній раді Дніпропетровської області – Центральної районної аптеки № 90.

15 червня 2016 р. набуло чинності рішення суду, яким голова Апостолівського райради В.О.Мудрий визнаний винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ч.2 ст.172-4 КУпАП. Його внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення.

Цікаво, що, згідно декларації за 2019 рік, голова райради Віктор Мудрий при річному доході його родини за рік у сумі 785 тис. грн та заощадженнях у 276 тис. грн придбав автомобіль Toyota RAV4 Hybrid за 1 млн 102 тис. грн.

 

 Фото – з оголошення про продаж Віктором Мудрим автомобіля за $41.000 на Auto.ria.com

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: