Над чим працює Комісія з контролю за цінами продуктів харчування, медвиробів та нафтопродуктів

01 квітня 2020 о 11:11 - 1544

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Над чим працює Комісія з контролю за цінами продуктів харчування, медвиробів та нафтопродуктів

На Дніпропетровщині створили обласну комісію щодо моніторингу споживчих цін на соціально значущі товари та контролю за цінами.

Про це повідомляє пресслужба ДніпроОДА з посиланням на інформацію заступника голови облдержадміністрації Максима Скрипніка.

Комісія слідкуватиме за вартістю продуктів харчування, лікарських засобів та медичних виробів, нафтопродуктів.

«Звернулися до торгівельних мереж регіону, аби вони щоденно надавали дані моніторингу цін на соціально значущі товари. При щільній співпраці Дніпропетровської ОДА та Головного управління статистики в області моніторингова інформація буде спрямована до Антимонопольного комітету. Спільно виявлятимемо учасників ринку, які необґрунтовано завищують ціни», – сказав заступник голови Дніпропетровської ОДА Максим Скрипнік.

До робочої групи комісії увійшли представники облдержадміністрації, Головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів у Дніпропетровській області, обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, Головного управління статистики в області.

Зокрема, комісія слідкуватиме за цінами на цукор та сіль, овочі й крупи, макаронні вироби, м’ясо, яйця та молочні продукти.

А ще – вітчизняні та імпортні антибіотики, жарознижувальні та знеболювальні препарати, медичні маски й етанол.

Також моніторитимуть ціни на бензин, дизельне паливо та газ для авто.

Як повідомляється на сайті Дніпро ОДА, телефон приймальні заступника голови облдержадміністрації Максима Скрипніка: (056) 742-70-06, e-mail: przamskryp@adm.dp.gov.ua.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: