У Дніпрі закривають усі парки, сквери, зелені зони та пляжі

01 квітня 2020 о 07:05 - 1561

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


У Дніпрі закривають усі парки, сквери, зелені зони та пляжі

Із 9-ї ранку 3-го квітня усі парки, сквери, зелені зони та пляжі будуть закриті для відвідування. Їхню територію огородять спеціальними стрічками, а на входах встановлять застережні інформаційні стенди або оголошення.

Усі міські зони рекреації патрулюватимуть представники поліції, Національної гвардії України та «Муніципальної варти».

Про це повідомляє пресслужба Дніпровської міської ради.

31 березня відповідне рішення ухвалила спеціальна комісія з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня. Рішення прийняте задля запобігання розповсюдженню коронавірусу у Дніпрі, а також комфортного перебігу загальнодержавного карантину для всіх містян.

«Також спеціальна комісія заборонила проведення занадто шумних ремонтів у багатоквартирних будинках. Винятком можуть бути лише новобудови, в яких заселені менш ніж половина квартир.

Скаржитися на недотримання цієї заборони громадяни можуть до міської інспекції з питань благоустрою», – йдеться в повідомленні.

Порушникам правил карантину загрожує штраф від 17 тис. грн.

Разом з тим, біля контрольно-пропускних пунктів на в’їздах у місто, де водіям і пасажирам автівок вимірюють температуру, нанесуть спеціальну дорожню розмітку та встановлять відповідні знаки.

Крім цього, під час несення варти на службових авто правоохоронці, працівники ДСНС і «Муніципальної варти» через гучномовці транслюватимуть повідомлення про правила поведінки містян під час карантину та способи запобігання зараженню коронавірусом.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: