ОТГ зможуть моніторити пожежі в режимі, близькому до реального часу

30 березня 2020 о 06:50 - 2140

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


ОТГ зможуть моніторити пожежі в режимі, близькому до реального часу

Громади Дніпропетровщини запрошують взяти участь в експериментальному проєкті «Не пали – компостуй!». Долучитися можна до 14 квітня 2020-го.

Про це інформує пресслужба ДніпроОДА з посиланням на дані управління зовнішньоекономічної діяльності Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Щороку у природніх екосистемах відбуваються тисячі пожеж. Екологи та рятувальники постійно закликають мешканців не спалювати траву та опале листя, адже це наносить непоправну шкоду природі, – зазначили в управлінні. – Цей проєкт – для громад, які хочуть змінити на краще ситуацію з випалюванням стерні, садових чи сільськогосподарських відходів в Україні. Саме компостування – це один з найбільш дієвих способів на шляху до цього».

Під час реалізації проєкту організатори планують залучити всіх бажаючих до створення в Україні мережі компостувальних майданчиків та сприяти її розширенню. Також – створити відкриту мапу компостерів країни.

Громади-учасниці отримають можливість моніторити пожежі в режимі, близькому до реального часу, зможуть обмінятися досвідом з іншими ОТГ. Також їм нададуть інформаційні матеріали й постери.

Щоб взяти участь, слід визначити відповідального координатора від своєї громади та повідомити про це на електронну адресу e-solutions@cid.center. Також – зареєструвати ОТГ на карті учасників проєкту та заповнити онлайн-анкету.

Проєкт «Не пали – компостуй!» запустили Лабораторія інноваційного розвитку ПРООН спільно з Громадською спілкою «Центр розвитку інновацій». Деталі – на сайті.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: