Хто може претендувати на спецквиток на громадський транспорт

26 березня 2020 о 13:21 - 2462

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Хто може претендувати на спецквиток на громадський транспорт

У Дніпрі з 26 березня громадським транспортом можуть користуватися лише працівники критичної інфраструктури. До них належать медики, поліцейські, рятувальники, робітники аптек, хлібзаводів, комунальних підприємств тощо.

Проїзд безкоштовний, але за спецквитками.

Працівники окремих структур зможуть пересуватися цим транспортом за наявності службового посвідчення.

Про це повідомляє пресслужба міськради з посиланням на інформацію спеціаліста відділу департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Івана Васючкова (на фото анонса).

«Поки триває процес видачі спецквитків, працівники критичної інфраструктури можуть користуватися спецрейсами за довідкою з місця роботи. Але вже з понеділка їздити без спеціального квитка буде неможливо. Також обов’язково мати засоби індивідуального захисту – рукавички та маски», – зазначив він.

Крім цього, спеціаліст додав: обмеження у 10 осіб на цей час у громадському транспорті не діятиме. Проте у департаменті транспорту та транспортної інфраструктури очікують, що салони автобусів, трамваїв і тролейбусів будуть заповнені на 40-50 %.

«У постанові Кабміну № 211 від 11 березня йдеться про обмеження до 10 осіб у громадському транспорті у звичайному режимі руху. У зв’язку із тим, що у Дніпрі впроваджуються спецрейси для працівників лише критичної інфраструктури, постанова на них не поширюється. Зараз співробітники нашого департаменту моніторять ситуацію із рухом спецрейсів, переповнень немає, але є проблемні місця, туди ми додатково залучатимемо транспорт», – зазначив представник мерії.

Так, наприклад, з 13-ти трамвайних маршрутів при карантині будуть функціонувати сім: № 1, 5, 9, 11, 14, 15, 19. Окрім цього, № 12 рухатиметься за своїм, а також за маршрутом № 16.

З 20-ти тролейбусних маршрутів залишаються одинадцять: № А, 1, 2, 4, 5, 7, 12, 14, 16, 17, 20.

По Дніпру їздитимуть лише автобуси великої та середньої місткості № 4, 21, 33, 43, 62, 77, 109, 146-А, 146-Б, 151-Б, 153, 157-А.

 

 

Щоб отримати спеціальний квиток співробітника критичної інфраструктури, необхідно:

1) написати заяву з описом діяльності компанії на ім’я голови міської комісії з питань ТЕБНС Михайла Лисенка;

2) додати список співробітників із зазначенням їхніх посад;

3) документи відправити на електронну пошту: admintrans@dmr.dp.ua.

«Придбати будь-де квитки не можна! Їх видає комісія з питань ТЕБНС лише працівникам критичної інфраструктури. Усі перепустки пронумеровані і фіксуються за конкретною особою», – йдеться також в повідомленні.

 

ДОВІДКА

Верховна Рада не встигла прийняти проект закону «Про критичну інфраструктуру та її захист».

Згідно Постанови Кабінету міністрів від 23 серпня 2016р. № 563 «Про затвердження Порядку формування переліку інформаційно-телекомунікаційних систем об’єктів критичної інфраструктури держави», «об’єкти критичної інфраструктури – підприємства та установи (незалежно від форми власності) таких галузей, як енергетика, хімічна промисловість, транспорт, банки та фінанси, інформаційні технології та телекомунікації (електронні комунікації), продовольство, охорона здоров’я, комунальне господарство, що є стратегічно важливими для функціонування економіки і безпеки держави, суспільства та населення».

 

Іван Васючков

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: