На Дніпропетровщині померла перша людина з підозрою на коронавірус

24 березня 2020 о 20:13 - 2323

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


На Дніпропетровщині померла перша людина з підозрою на коронавірус

Чоловік 45 років, який тиждень тому повернувся в Дніпро із подорожі до Єгипту, помер.

Про це повідомила пресслужба ДніпроОДА.

Він відчув нездужання, проте до лікарів звернувся лише сьогодні, 24-го березня 2020р.

На «швидкій» його у важкому стані доправили до Дніпровської міської лікарні №21. Лікарі боролися за життя пацієнта, проте врятувати його не вдалося. Результати тесту на коронавірус будуть відомі завтра, 25 березня.

«Щойно директор департаменту охорони здоров’я ОДА Валерій Сердюк повідомив мені, що у Дніпровській лікарні №21 помер чоловік. Після 10-денної подорожі він занедужав, проте займався самолікуванням. Звернувся до лікарів в останній момент. На жаль, попри максимальні зусилля, врятувати пацієнта не вдалося», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

Чоловік викликав швидку 24 березня. Медики прибули вже у захисних костюмах. Пацієнт був у важкому стані, у лікарні йому діагностували пневмонію.

«Чи причиною ускладнень став саме коронавірус, нині з’ясовується. Результати досліджень будуть відомі вже завтра, – зазначив голова ОДА. – Ще раз закликаю мешканців області: щойно відчули нездужання, негайно телефонуйте лікарю. Самолікування може призвести до трагічних наслідків».

Нині на Дніпропетровщині – два лабораторно підтверджені випадки коронавірусу. Ще дев’ять людей нині перевіряють на  COVID-19.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: